Sjajna atmosfera na Bilinom polju: Robijaši kao nekada

U toku je utakmica 1/16 finala Kupa BiH u fudbalu.

Na Bilinom polju igraju Čelik i Sarajevo, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:1 u korist tima Feđe Dudića.

Sarajevo od 35. minute vodi golom Hamze Čatakovića. Krilni napadač Sarajeva je postigao fenomenalan pogoda. Sa 18 metara je pogodio gornji desni ugao gola domaćih.

Na tribinama stadiona Bilino polje vlada sjajna atmosfera kao u periodu kada je Čelik igrao Premijer ligu BiH. Sredinom prvog diejla domaći navijači su napravili i veliku bakljadu.

The post Sjajna atmosfera na Bilinom polju: Robijaši kao nekada appeared first on Sportske.ba.