Luda utakmica na Nou Campu, pogledajte sve golove!

Robert Lewandowski slavi gol za 2:2

Barcelona i Inter su u ljepotici četvrtog kola skupine C Lige prvaka na Nou Campu odigrali 3:3. Plasman u osminu finala osigurali su danas Napoli, Club Brugge i Bayern.

Barcelona je povela golom Dembelea u 40. minuti, izjednačio je u jeku pritiska domaćina Barella u 50., a 13 minuta kasnije zasluženi je preokret probuđenim gostima osigurao Martinez. Lewandowski je u 82. izjednačio na 2:2, nakon čega je Barca krenula po pobjedu, što je iskoristio Inter pa je iz kontre koju je u 89. minuti sjajno poveo Martinez Gosens zabio za 2:3. No ni to nije bio kraj, neuništivi Lewandowski je u sudačkoj nadoknadi pogodio za konačnih 3:3!

Inter je prije tjedan dana svladao Katalonce s 1:0 golom Calhanoglua u drugoj minuti sučeve nadoknade prvog poluvremena.

Marcelo Brozović zbog oljede mišića nije konkurirao za nastup u dresu Intera.

Bayern je osigurao jedno od prva dva mjesta u skupini C 4-2 (4-0) pobjedom na gostovanju kod Viktorije u Plzenu. Njemački je prvak riješio pitanje pobjednika u prvih 45 minuta kada su zabijali Mane (10), Mueller (14) i Goretzka (25, 35), da bi u nastavku Vlkanova (62) i Kliment (75) ublažili poraz domaćih.

Josip Stanišić igrao je čitav susret za Bayern.

Vodeći Bayern ima 12 bodova, drugi je Inter sa sedam, treća Barcelona ima četiri, dok je na dnu Viktoria bez bodova.

Pogledajte analizu utakmice Barcelona – Inter:

BARCELONA – INTER 3:3

Dembele 40′, Lewandowski 82′, 90+1’/ Barella 50′, Martinez 63”, Gosens 89′

TIJEK SUSRETA:
——————–

90+7′ – KRAJ!!! FANTASTIČNA UTAKMICA OKONČANA JE PODJEDOM BODOVA, 3:3!

90+7′ – crveni karton treneru Intera Inzaghiju!

Trener Intera Simone Inzaghi

90+1′ – Gol!!!! Nevjerojatna utakmica! Lewandowski glavom na centaršut Garcije zabija za 3:3, njegov drugi gol večeras!

video thumb

89′ – Gooool!!! Inter vodi 3:2!!! Svi igrači Barce bili su na Interovoj polovici, a Onana dodaje Martinezu, koji je probio desnu stranu, pažljivo pogledao prema dvojici igrača u naletu i odlično proigrao udaljenijeg Gosensa na drugoj vratnici, koji trese mrežu domaćina!

video thumb

82′ – gol Barcelone! Lewandowski izjednačava na 2:2!! Pucao je, lopta mu se vratila nakon što se odbila od bloka, Lewa puca opet a ovaj put lopta je okrznula Bastonija i prevarila Onanu!!! To je Poljakov 13. gol za Katalonce ove sezone, četvrti u Ligi prvaka

video thumb

80′ – Lewandowski sjajno upošljava Dembelea u kontri, on je mogao dodati natrčalom Fatiju, no radi varku i puca pored gola, a onda je i s dosta odgode pomoćni sudac pokazao da je Dembele bio u zaleđu

76′ – mijenja i Inzaghi, izlaze Džeko i Calhanoglu, u igri su Gosens i Bellanova

75′ – Lewandowski nakon kornera Dembelea puca preko gola

73′ – još dvije izmjene u Barceloni, Sergi Roberto i Alonso van, Kessie i Balde u igri

Gerard Pique i Denzel Dumfries

72′ – Lewandowski puca s desne strane, brani Onana

71′ – Lewandowski trese mrežu, ali bilo je to debelo zaleđe Poljaka

65′ – De Jong u igri umjesto Busquetsa, a Ansu Fati umjesto Raphinhe

63′ – Gol!!! Lautaro Martinez pogađa za vodstvo Intera 2:1!!! Calhanoglu je dugom loptom pronašao Argentinca, koji se izmaknuo Busquetsu i pucao, a lopta se nakon odbijanja od obje vratnice ušetala u gol!

video thumb

60′ – jako opasna kontra Intera, Dumfries je pobjegao obrani Barcelone i onda umjesto udarca pokušao povratnu loptu, blokira to branič domaćina

56′ – kontra Intera, branič Barcelone u zadnji tren blokira Džekin volej! Slijedi korner, nakon kojega Calhanoglu iz daljine zamalo iznenađuje Ter Stegena. Novi korner i nova, treća šansa gostiju, brani Ter Stegen!

Nicolo Barella zabija za 1:1

50′- Gol! Pritiskala je u prvih pet minuta nastavka Barcelona, ali zabio je Inter! Bastoni je odigrao dugu loptu, Pique je “zaspao” u obrani, a Barella je to iskoristio i zabio!

video thumb

46′ – počelo je drugo poluvrijeme

Milan Skriniar i Ousmane Dembele

45+4′ – kraj prvog poluvremena!

45′ – četiri minute sudačke nadoknade prvoga dijela

43′ – Lopta dolazi do Raphinhe, koji s ruba šesnaesterca pokušava pogoditi suprotan kut

Ousmane Dembele postiže pogodak Interu

40′ – Raphinha iz samog kuta dodaje paralelnu loptu Sergiju Robertu, koji je lijepo došao iz drugog plana pobjegavši Mkhitaryanu. Roberto oštro produžuje loptu u peterac, gdje ju je dočekao i u mrežu proslijedio Dembele!

video thumb

39′ – Onana uspijeva zaustaviti Pedrija, koji traži penal, ali ništa od toga

36′ – Prilika Barcelone! Dembele je proigrao Lewandowskog, a on je lijepo ubacio na drugu vratnicu, gdje je nečuvan ostao Raphinha, no pucao je iz prve i neprecizno, a imao je vremena i prostora za smireniju reakciju

28′ – prilika Intera! Barella je povukao kontru i dodao Dumfriesu, koji puca ravno u vratara Barcelone

25′ – iz daljine prijeti Mkhitaryan, kroti to Ter Stegen

Marcos Alonso i Denzel Dumfries

17′ – velika prilika Intera! Džeko nakon slobodnog udarca Barelle pogađa gredu, a u nastavku akcije lopta dolazi De Vrija, koji promašuje

9′ – prilika Barcelone! Lewandowski puca glavom nakon kornera Raphinhe, no Mkhitaryan izbija s gol crte!

8′ – kontra Intera, Martinez trese mrežu, ali s vanjske strane, a signalizirano je i zaleđe

Lautaro Martinez u akciji protiv Barcelone

1′ – utakmica je počela!

Početni sastavi:

BARCELONA: Ter Stegen – Roberto, Pique, Garcia, Alonso – Gavi, Busquets, Pedri – Dembele, Lewandowski, Raphinha

INTER: Onana – Bastoni, De Vrij, Skriniar – Dimarco, Mkhitaryan, Calhanoglu, Barella, Dumfries – Martinez, Džeko

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!