Finci napravili veliku grešku: Reprezentaciju BiH potpisali kao selekciju Bosne i Hrvatske

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je neriješeno protiv selekcije Finske (1-1) u okviru drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Naša selekcija do prednosti je stigla u 21. minuti susreta golom Seida Pramenkovića, a bod vršnjacima iz Finske donio je Oni Hanninen u 56. minuti utakmice.

U prijenosu utakmice pažnju je privukla grafika finske TV kuće. Finci su reprezentaciju Bosne i Hercegovine potpisali kao reprezentaciju Bosne i Hrvatske.

Podsjetimo, bh. reprezentacija do 17 godina je odigrala dva kola kvalifikacija, a nakon pobjede nad Gibraltarom rezultatom 6-1, remizirala je protiv Finske i tako ispustila i drugu vezanu pobjedu.