in

Daud se vratio u Njemačku

Daud se vratio u Njemačku
Slatka-Tajna.Eu
Daud se vratio u Njemačku

Možda nije za Premijer ligu, ali bi u Bundesligi trebalo da ’’kida“. Mahmud Daud se vratio u sredinu u kojoj je ostavio veliki trag, sa zadatakom da opet zablista. Iskusni vezista je prvo i vjerovatno jedino pojačanje Štutgarta, pošto je posljednjeg dana prelaznog roka ozvaničen dolazak iz Brajtona.

Daud je stigao na ’’Mercedes benc arenu’’ u vidu pozajmice do kraja sezone. Pod uslovom da bude od koristi ekipi i Švabe požele da ga otkupe moraće na račun Engleza da prebace 10.000.000 evra. Vjerovatno će im se isplatiti, jer samo od nagrada UEFA, pod uslovom da se domognu elitnog takmičenja, mogu da računaju na zaradu veću od 30.000.000 evra.

U dobroj su startnoj poziciji, trenutno su treći na tabeli prvenstva Nemačke i bez obzira na silne kadrovske probleme i dalje dobro guraju. Duad bi trebalo da bude od koristi, jer sve što je ranije činio u dresovima dvije Borusije, one iz Menhengladbaha i dortmunske, upućuje na zaključak da će biti vrijedno pojačanje.

Klikni na "like" i pridruži nam se na Facebooku


I to drugo koje je u istoj sezoni stiglo iz Brajtona u Štutgart. Ranije je takođe u vidu pozajmice doveden Deniz Undav, postigao 12 i namjestio tri gola na 16 utakmica. A u Premijer ligi nije mogao da zablista. Baš kao što nije ni Daud, pa je po ljetošnjem dolasku odigrao svega 453 minuta u prvenstvu i zabilježio tek jednu asistenciju.

A ranije na terenima Bundeslige i te kako znao da bude uticajan, što ga je dovelo i do statusa povremenog reprezentativca Njemačke.

Pratite nas na našoj Facebook i
Instagram stranici, kao i na
X nalogu.


Comments

Komentariši

Loading…

0

What do you think?

NLB Okvir Pomoći ovog puta traži regionalne kompanije koje unaprjeđuju naše društvo

NLB Okvir Pomoći ovog puta traži regionalne kompanije koje unaprjeđuju naše društvo

MILJANA KULIĆ ŠETA PO ŠIMANOVCIMA U SRED NOĆI: Obezbjeđenje je odmah reagiralo

MILJANA KULIĆ ŠETA PO ŠIMANOVCIMA U SRED NOĆI: Obezbjeđenje je odmah reagiralo