Cristiano Ronaldo će večerašnji meč htjeti što prije zaboraviti

Cristiano Ronaldo i Al Nassr polako gube korak u borbi za šampionsku titulu u Saudijskoj Arabiji i izvjesno da ekipa ostaje bez trofeja. Važne bodove odnio je Al Khaleej i susret je okončan neriješenim rezultatom, 1:1.

Gosti odlično ulaze u meč. U četvrtoj minuti Fabio Martins postiže prekrasan gol za prednost gostiju od 1:0.

Vratio se Al Nassr brzo u meč. Alvaro Gonzalez zabija pogodak u 17. minuti za 1:1.

Al Nassr je očekivano dominirao terenom u ostatku meča. Cristiano Ronaldo je imao nekoliko pokušaja u prvom dijelu, no nije mogao do gola i na odmor se odlazi rezultatom 1:1.

I u nastavku ista slika na terenu.Al Nassr napada, protivnik se brani, no završni udarac je izostao i propadala je šansa za šansom.

Dosta je tu bilo i problema u organizaciji igre, dosta pogrešnih pasova, ali i situacija u kojima se ni CR nije mogao snaći kao ranije i vidljivo je da su ga godine već stigle.

Napadi su bili uzaludni. Pogodili su domaći i okvir gola u samom finišu, Ronaldo je imao još jednu odličnu šansu šutiravši pored gola i na kraju je ostalo 1:1.

Al Nassr je sada mnogo dalje od titule prvaka. Četiri kola prije kraja imaju dva boda manje od vodećeg Al Ittihada koji ima i utakmicu manje i koju će odigrati večeras.