Kamera prati Ronalda, prebacuje se na Ten Haga, a zatim slijedi trenutak velikog olakšanja

Cristiano Ronaldo se nakon suspenzije od strane kluba večeras ipak našao od prve minute na terenu i silno je želio postići pogodak.

Brojne šanse imao je Portugalac protiv Sheriffa. Poprilično se ispromašivao, nije mogao vjerovati da lopta neće u gol, a iz silne frustracije je u jednom trenutku nabio loptu na tribine.

Ipak, u 81. minuti na oduševljenje Old Trafforda i fanova portugalske zvijezde pored ekrana, Cristiano je konačno stigao do pogotka.

Prvi udarac glavom odbranio je golman Sheriffa. Srećom po Ronalda, lopta se odbila na pravi način, CR je došao do nje i zatim je zatresao protivničku mrežu za prednost od 3:0.

Uslijedilo je Ronaldovo slavlje. Vidljivo je bilo veliko olakšanje na njegovom licu jer konačno je uspio postići pogodak.

OVDJE pogledajte pogodak Cristiana Ronalda protiv Sheriffa.

Ovo je zvijezdi Uniteda treći pogodak u sezoni, drugi u Evropskoj ligi, a vidjet ćemo hoće li mu Erik ten Hag pružiti više šanse za igru i u Premiershipu.

Golove za Crvene đavole u večerašnjem meču na Teatru snova postigli su Diogo Dalot u 44. i Marcus Rashford u 65. minuti susreta.

Nevjerovatna je bila statistika u ovom susretu. Gosti iz Moldavije kao da nisu ni došli na Old Trafford i ostali su bez pokušaja prema golu.

S druge strane United je imao 24 šuta. Od njih je 10 išlo u gol, a tri lopte su završile iza leđa golmana Kovala.