Pavkov tragičar u posljednjoj minuti, Makabi u Ligi šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde nisu se plasirali u Ligu šampiona nakon što su odigrali 2:2 u revanš meču plej ofa.

Tragičar ovog meča jeste Milan Pavkov, koji je na nespretan način postigao auto-gol u posljednjem minutu meča.

Makabi je do plasmana u Ligu šampiona došao tako što je pobijedio ukupnim rezultatom 5:4 (rezultat prve utakmice 3:2).

Zvezda je propustila svoju priliku, bila je dosta bolji protivnik u prvom poluvremenu, vodila 2:0 do pretkraj prvog poluvremena, da bi u finišu primila gol nespretnom reakcijom Borjana, nakon odbranjenog penala (strijelac Sandgren).

Inače, Zvezda je dosta dobro krenula u meč, povela je bez problema u 27. minuti golom Pešića, da bi Ivanić povećao vođstvo na 2:0 u 43., ali na kraju nije imala sreće.

Ovim porazom, izabranici Dejana Stankovića igraće u Ligi Evrope.