Zmajevi remizirali protiv Crne Gore u Podgorici

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u Podgorici na stadionu Pod Goricom gostovala selekciji Crne Gore u okviru trećeg kola Lige nacija. Naša selekcija je imala vodstvo, ali je ispustila pobjedu desetak minuta prije kraja meča (1-1).

Bosna i Hercegovina je nešto bolje otvorila susret, vršila veliki presing i ofanzivu na polovini protivnika, ali je Crna Gora nakon uvodnih 15-tak minuta izgledala dosta bolje na terenu. Moglo bi se reći da su Crnogorci bili bliži pogotku u prvih 45 minuta, obzirom da je naš gol spasila prečka krajem prvog poluvremena.

Fudbaleri Crne Gore preuzeli su inicijativu polovinom prvog poluvremena, a iako se na odmor otišlo bez pogodaka, ovo je bilo još jedno poluvrijeme za duboku analizu naše reprezentacije.

U drugom poluvremenu Ivaylo Petev je mijenjao, a upravo je rezervista donio promjenu na terenu. Ušli su najprije Luka Menalo i Smail Prevljak, te je unesena promjena na terenu. Luka Menalo je nakon greške u odbrani Crne Gore pogodio za vodstvo Zmajeva u 72. minuti utakmice.

Ipak, prednost Zmajeva je kratko trajala, obzirom da je Marušić poravnao rezultat u 79. minuti pogotkom za 1-1.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, Zmajevi su i dalje neporaženi u Ligi nacija, ali večeras su mogli i do pobjede.