HSV bio na pragu Bundeslige, večeras ispustili šansu pred svojim navijačima!

Večeras su na stadionu Volkspark u Hamburgu revanš susret doigravanja za Bundesligu igrali HSV i Hertha. Iako je HSV imao prednost iz prvog meča (1-0), u Bundesligi će ipak i naredne sezone igrati Hertha, koja je večeras uspjela ostvariti pobjedu rezultatom 0-2.

Većina je HSV vidjela ponovo u Bundesligi nakon prvog meča, koji su uzeli u svoju korist. Ipak, Hertha je večeras odigrala sjajnu utakmicu i u potpunosti su nadjačali protivnika.

Već u četvrtoj minuti susreta Boyata je gostujući tim doveo do prednosti, a potpuna ludnica kod gostujućih navijača dogodila se kada je Plattenhardt pogodio mrežu HSV-a u 63. minuti.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, Hertha ostaje u Bundesligi!

Već od ranije je poznato da su Schalke i Werder ostvarili direktan plasman u Bundesligu.

The post HSV bio na pragu Bundeslige, večeras ispustili šansu pred svojim navijačima! appeared first on Sportske.ba.