
Ilustracija
Foto: Goran Stanzl / PIXSELL
Zagreb je jedan od domaćina mini-summita nekoliko čelnika država i vlada članica EU-a na kojem će se raspravljati o novom strateškom programu Europske unije. Summite je u nekoliko europskih prijestolnica organizirao predsjednik Europskog vijeća Charles Michel koji stiže u 17 sati u Banske dvore, a dočekat će ga domaćin, hrvatski premijer Andrej Plenković.
Plenković je domaćin radne večere na kojoj će sudjelovati predsjednik Europskog vijeća Charles Michel, talijanska premijerka Giorgia Meloni, malteški šef vlade Robert Abela i poljski premijer Mateusz Morawiecki.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!