Fiorentina razbila Bragu, pobjede Trabzonspora i Qarabaga / Bljesak.info

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Nogometaši Fiorentine uvjerljivo su slavili s 4-0 na gostovanju kod portugalske Brage u prvom dvoboju doigravanja za osminu finala Konferencijske lige.

Viole su razbile Bragu, koja je prvi šok doživjela u prvoj minuti nadoknade prvog dijela, kada je zabio Srbin Luka Jović.

U 55. minuti uslijedio je crveni karton domaćem igraču Vitoru Tormeni, a Fiorentina je to iskoristila te zabila još tri gola. Još jedan je upisao Jović, a preostala dva Brazilac Arthur Cabral. GOLOVI

Nogometaši turskog Trabzonspora uspjeli su minimalno slaviti s 1-0 protiv švicarskog Basela na svom terenu, a jedini pogodak na utakmici postigao je Danac Jens Striger Larsen u 65. minuti.

Azersi Qarabag je istim rezultatom slavio kod kuće protiv belgijskog Genta, golom Leandra Andrada iz Zelenortskih otoka u 78. minuti. U 51. minuti domaći igrač Ramil Šejdajev je promašio kazneni udarac.