Ohrabrujući debi za Hrvate u porazu Augsburga, pogodak Demirovića / Bljesak.info

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Za goste su u službenoj utakmici debitirali hrvatski nogometaši Dion Drena Beljo i David Čolina. Obojica su ostavili svoj trag u ovom dvoboju gdje je njihova momčad na kraju ipak ostala bez ičega.

U prvom poluvremenu Borussia je dva puta vodila, ali su se gosti ekspresno vraćali iz zaostatka. Treba naglasiti da je za prvi pogodak Augsburga zaslužan Dion Drena Beljo, mladi hrvatski reprezentativac, koji je ove zime iz Osijeka preselio u Bundesligu.

Beljo je ukrao loptu i lijepo proigrao Maiera koji je pogodio za tadašnjih 1-1.

Nico Schlotterbeck doveo je Žuto-crne u novo vodstvo u 42. minuti, a izjednačio je bh. reprezentativac Ermedin Demirović u prvoj minuti sudačke nadoknade prvoga dijela.

Do novog vodstva Borussia (D) je došla u 75. minuti golom Jamieja Bynoe-Gittensa, ali je na 3-3 samo dvije minute kasnije izjednačio hrvatski igrač David Čolina.

Bivši Hajdukov branič je kao i Beljo ove zime došao u Augsburg. Inače, Čolina je travnjak na Signal Iduna stadionu osjetio minutu prije pogotka kada je ušao u igru, piše Hina.

U 78. minuti Borussia (D) je opet povela, a sjajan je pogodak, iskosa s vrha šesnaesterca, postigao Giovanni Reyna za domaće slavlje. GOLOVI