Rashford nastavlja niz, United lako u polufinale, prolaz i Newcastlea

Nogometaši Manchester Uniteda i Newcastle Uniteda plasirali su se u polufinale engleskog Liga kupa sigurnim pobjedama na domaćem terenu…

Manchester je u četvrtfinalu na svom Old Traffordu svladao trećeligaša Charlton Athletic 3:0, dok su “Svrake” također kao domaćini nadigrali Leicester 2:0.

Prvi gol za Manchester United postigao je Antony u 21. minuti, a pobjedu je potvrdio Rashford s dva gola u završnici, u 90. i četvrtoj minuti nadoknade. Rashford je inače ušao u igru baš umjesto Antonyja u 60. minuti. Engleski je napadač sada zabio sedam golova u zadnjih šest utakmica u svim natjecanjima za United.

REUTERS/Phil Noble

Newcastle je do pobjede stigao pogocima u drugom poluvremenu koje su postigli Burn u 60. i Joelinton u 72. minuti.

U preostala dva četvrtfinala u srijedu će igrati Nottingham Forest – Wolverhampton Wanderers i Southampton – Manchester City.