Dijamant nezaustavljiv: Džeko dvostruki strijelac za Inter (VIDEO)

Nakon što je donio poravnanje Interu  majstorskim golom petom u 36. minuti susreta, Edin Džeko je u drugom poluvremenu tačnije u 56. minuti ponovo pogodio. Sada za preokret na gostovanju kod uvijek neugodne Atalante. Bio je to šesti gol našeg kapitena u Seriji A ove sezone.

Godine mu definitivno ništa ne mogu i zaista je sjajno vidjeti našeg najboljeg napadača da i u 36. godini igra u vrhunskoj formi.

Nakon Edinovog gola, Inter je zahvaljujući autogolu Palomina povisio vodstvo na 3-1.

The post Dijamant nezaustavljiv: Džeko dvostruki strijelac za Inter (VIDEO) appeared first on Sportske.ba.