Bojler niko nikada nije platio kao Nemanja Bilbija

Najbolji igrač i kapiten Zrinjskog ismijao je na Instagram stroyju FK Leotar poslije nemilih scena nakon utakmice i optužbi da je domaćima uputio neprimjerene psovke.

Bilbija je podijelio jednu montiranu fotografiju na Instagramu i našalio se na račun Trebinjaca.

“Kapiten se izvinjava, ide donacija”, napisao je Bilbija uz emotikon koji označava smijeh.

Zrinjskom je izrečena novčana kazna u iznosu od 2.000 KM zbog incidenta nakon spomenute utakmice u Trebinju.

Može se reći da je bojler skupo plaćen, budući da su cijene za bojlere u prosjeku 200-300 KM.

Inače, nakon utakmice Leotar – Zrinjski (1:1) u 14. kolu Premijer lige BiH došlo je do žestokih nereda, a u tučnjavi je učestvovao i sam trener Plemića Sergej Jakirović.

Podsjetimo, sve je počelo nakon Bilbijinih tvrdnji da nema tople vode. Na press konferenciji nakon utakmice je član stručnog štaba domaćih Srđan Kuljić rekao da je Bilbija svima “psovao mrtve majke” zbog nedostatka tople vode.

“Kome psuje majku mrtvu ovdje sada Bilbija? Svima nama psuje majke mrtve ovdje. Je li vam to klub, je li vam to sramota? Sram vas bilo. Pa se ugledajte i pitajte ga što radi. Psuje majke mrtve ovdje, kaže: ”Što nema tople vode?”. Sram vas bilo”, rekao je ogorčeni Kuljić treneru mostarske momčadi Sergeju Jakiroviću nakon čega je napustio prostoriju.

Potražite više informacija na temu Premijer liga BiH:

Jakirović je na optužbe pred kamerama samo slegnuo ramenima, a situaciju je smirivao trener Leotara Marko Maksimović.

Upravo je prozvani Bilbija postigao pogodak za goste u 11. minuti kada je sjajno lobovao golmana. Leotar je izjednačio u 40. minuti preko Handžića koji je odlično pogodio iz slobodnog udarca.