Mnogi misle da je Giroud namjerno dobio crveni karton, a razlog je jasan

Na San Siru Milan je večeras ugostio Speziju u 13. kolu Serije A i slavio pobjedu od 2:1 pogotkom u 90. minuti.

Tijesna pobjeda Milana

Ko će kome, ako neće svoj svome: Maldini zabio Milanu, ali Giroud je ukrao show u 90. minuti

Giroud je postigao gol u 90. minuti susreta i tada je bilo jasno da je Milan pred pobjedom.

Francuski napadač je nakon toga skinuo dres u proslavi gola, a onda je morao ranije pod tuš.

Naime, Giroud je u 83. minuti dobio jedan žuti karton, pa je za skidanje dobio drugi žuti, odnosno crveni.

Mnogi smatraju da je Giroud namjerno dobio crveni karton kako bi što manje igrao do Svjetskog prvenstva koje u Kataru počinje za 15 dana.

Milan za tri dana igra u gostima protiv Cremonesea i Giroud će propustiti tu utakmicu, dok bi na raspolaganju Pioliju trebao biti još za vikend na domaćem meču protiv Fiorentine.

A izgovor Girouda je za čiste desetke. Svi su mu povjerovali sigurno – rekao je da je zaboravio da ima jedan žuti karton.

Nije zamjeriti Giroudu, mnogi fudbaleri su već mislima u Kataru. Ni Lionel Messi sutra neće igrati za PSG, a vjerovatno više nikako do odlaska na reprezentativnu pauzu.

U Argentini strepe zbog vijesti o Messiju: Hoće li igrati u Kataru?

Povrijeđen je

Francuska, koja je u Kataru u grupi s Australijom, Danskom i Tunisom, odbranu titule prvaka svijeta započet će 22. novembra duelom protiv Australije.