Said Hamulić promašio penal, pa se brzo iskupio i postigao pogodak iz igre!

Fudbaleri Stal Mieleca igraju susret protiv Zaglebiea u okviru 16. kola poljske Ekstraklase i na pragu su pobjede.

Trenutno imaju prednost od 2-0. U prvom poluvremenu potencijalni bh. reprezentativac Said Hamulić izborio je penal, ali ga nije realizovao. Odbranio mu je bivši reprezentativac BiH, Jasmin Burić.

Stal je do prednosti stigao golom Wlazloa u 57. minuti sa bijele tačke, a drugi pogodak na utakmici postigao je upravo Said Hamulić.

Nakon promašenog penala, Hamulić se iskupio i pogodio mrežu gostujuće ekipe za 2-0 u 75. minuti utakmice.

Said Hamulić je izjavio da bi igrao za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, izuzetno je mlad i talentovan napadač.

The post Said Hamulić promašio penal, pa se brzo iskupio i postigao pogodak iz igre! appeared first on Sportske.ba.