U sklopu 12. kola turske Superlige Konyaspor i Kasimpasa su remizirali rezultatom 1:1.

Kasimpasa je poveo u 50. minuti. Veliku grešku tom prilikom je napravio golman Konyaspora Ibrahim Šehić, praktički je poklonio loptu veznjaku Kasimpase Harisu Hajradinoviću koji je pogodio mrežu za vodstvo svog tima.

Ipak, u 82. minuti Konyaspor je stigao do izjednačenja. Strijelac je bio Guilherme za 1:1, što je bio konačan rezultat.

Pored spomenutih Hajradinovića i Šehića, na terenu je bio još jedan bosanskohercegovački fudbaler. Riječ je o Amiru Hadžiahmetoviću koji je odigrao svih 90 minuta u dresu Konyaspora.

Hajradinović je izašao u 95. minuti, a u 81. minuti zaradio je žuti karton.

The post Duel Bosanaca u Turskoj: Pogledajte nevjerovatnu grešku Šehića i gol Hajradinovića (VIDEO) appeared first on Sportske.ba.