Golman slavnog kluba od silne muke počeo da plače usred utakmice

Suze rumunskog golmana Stefan Tarnovanu će obići svijet. Od silne muke i poniženja koje je trpio počeo je plakati usred utakmice.

Tarnovanu koji brani za FCSB, odnosno nekadašnjeg prvaka Evrope Steauu, se slomio u finišu domaće utakmice protiv Silkeborga.

Danski klub je u prvom susretu pobijedio rumusnnskog predstavnika sa 5:0, a na opšte iznenađenje isti rezultat je ponovljen i u Bukureštu.

Dio krivice za novi debakl snosi svakako i Tarnovarnu koji je primio gol direktno iz kornera. Savladao ga je Kylinge u 16. minuti.

Kada je u 70. minuti primio peti gol Tarnovarnu je od muke počeo da plače. Podjednako je bio razočaran i bijesan.

S ovim porazom FCSB se praktično oprostio od evropskog proljeća jer nakon četiri gola ima samo osvojen jedan bod.

Iz ove grupe dalje je prošao maksimalni West Ham, dok će se za drugo mjesto boriti Silkeborg koji ima šest, te Anderlecht sa četiri boda.

Inače, za 22-godišnjaka je ovo sasvim sigurno bilo najveće poniženje u njegovoj dosadašnjoj karijeri te će mu trebati neko vrijeme da se oporavi, prije svega mentalno.

Tarnovarnu ima i status rumunskog reprezentativca, protiv Bosne i Hercegovine je nedavno bio na klupi, ali je upitno da li će više dobitavati pozive poslije ovakvog debakla.