I navijači Partizana su bili u dilemi da li da aplaudiraju: Golčina igrača Zvezde utišala stadion

Stadion u Humskoj je ispunjen do posljednjeg mjesta i navijači oba tima su napravili pravi spektakl.

U prvom poluvremenu gledali smo odličnu utakmicu i u prvih 20 minuta vidjeli smo nekoliko dobrih šansi na obje strane, ali gola nije bilo.

Međutim, u 26. minuti meča Zvezda je uspjela da dođe do prednosti, te je stadion Partizana utihnuo nakon nevjerovatnog gola Bukarija.

Nakon kornera loptu je izbio jedan defanzivac Partizana, ali je ona otišla pravo do Bukarija koji je sa 20-tak metara zabio spektakularan pogodak iz voleja za 1:0.

Navijači Partizana su utihnuli na desetak sekundi jer su svi bili u čudu kakvu majstoriju je napravio igrač njihovog najvećeg rivala.

Partizan je do kraja poluvremena mogao do izjednačenja jer su domaći stvorili tri fantastične prilike, ali nisu uspjeli da poravnaju na 1:1.

Sigurno je da nas i u nastavku meča očekuje spektakl na stadionu Partizana, te će domaći svim silama krenuti po izjednačenje što će Zvezdi ostaviti dosta prostora za kontre.

Partizan nemilosrdno provocirao Crvenu zvezdu

Pred ovaj derbi iz FK Partizan su odlučili da ‘pecnu’ najvećeg rivala i to fotografijom na semaforu svog stadiona.

Oni su u najavi utakmice postavili pogrešan grb Crvene zvezde. Na njemu su se našle samo dvije zvjezdice, iako crveno-bijeli na svom grbu imaju tri.

Na svakih 10 osvojenih titula dobija se po jedna zvijezda na dresu. Crvena zvezda ih ima 33 i na svom grbu imaju postavljene tri zvjezdice.