Mitrović u 90. za pobedu Fulhama, horor Leicestera!

Srpski napadač Aleksandar Mitrović donio je prvu pobjedu Fulhamu u novoj sezoni – postigao je gol za 3:2 nad Brentfordom u 90. minutu u trećem kolu Premier lige.

Napeto je bilo u susretu Fulhama i Brentforda u kojem je domaći sastav slavio 3-2. Činilo se kako će domaćin i treći put ove sezone remizirati, no u 90. minuti je na opće oduševljenje svih na stadionu Mitrović zabio za 3:2.

Prije toga je Fulham vodio 2:0 golovima De Cordove-Reida i Palhinhe, ali su se gosti vratili iz minusa zahvaljujući pogocima Norgaarda i Toneyja.

Izvor : Action Images via Reuters/Carl Recine

Do bodova je Southampton došao u utakmici gdje su svi golovi postignuti u nastavku, a Leicester je poveo golom Maddisona u 54. minuti. No, potom je na scenu zakoračio gostujući igrač Che Adams zabivši dva gola, u 68. i 84. minuti, za gostujuće slavlje.

Izvor : REUTERS/Craig Brough

Prvu pobjedu u sezoni ostvario je i Crystal Palace koji je pred svojim navijačima pobijedio Aston Villu 3:1. Gosti su rano poveli, u petoj minuti je Watkins svladao Guaitu. No, vremenom se u igrača utakmice premetnuo Wilfried Zaha koji je zabio dva pogotka za 2:1 Crystal Palacea, dok je pobjedu domaćina potvrdio Mateta u 71. minuti.

Izvor : REUTERS/Ian Walton

Everton i Nottingham Forest su remizirali 1:1 u ogledu gdje se ono najuzbudljivije događalo u završnici. Gosti su poveli u 81. minuti golom Johnsona, ali se domaćin poraza spasio sedam minuta kasnije kada je Gray postavio konačnih 1:1.

Izvor : REUTERS/Phil Noble

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad