Roditeljska pažnja: Ono što Bayern radi u Frankfurtu nikako nije humano

U prvoj utakmici nove sezone Bundeslige Bayern želi da dokaže kako će stvari izgledati.

Bavarci igraju atomski fudbal i na poluvremenu vode 0:5 protiv izugbljenog Eintrachta.

Sve je počelo u petoj minuti maestralnim pogotkom Joshue Kimmicha iz slobodnog udarca.

Da bi ovo mogla biti teška noć za Eintracht najavio je Pavard golom za 0:2 u 11. minuti utakmice.

Igrala se 29. minuti kada je Sadio Mane postigao prvi gol u Bundesligi.

Gnabry je sjajno uposlio Senegalca koji je glavom matirao golmana Trappa za 0:3. Taj pogodak možete pogledati OVDJE.

Nokaut tima iz Frankfurta režirao je Musiala golom za 0:4 u 35. minuti na dodavanje Mullera.

Za 0:5 pogodio je ponovo Gnabry u 43. minuti na asistenciju Mullera.

Bayern je imao još nekoliko dobrih prilika pa možemo reći da je Eintracht i dobro prošao.

Čini se da Bavarci ne povlače ručnu pa bi u drugom poluvremenu Eintracht mogao doživjeti jedan od najtežih poraza u historiji, osim ako se stvari na terenu drastično ne promjene.