Blitzkrieg Zrinjskog: U četiri minute Plemići dva puta zatresli mrežu

U toku je utakmica trećeg kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine između HŠK Zrinjski i FK Leotar. Trenutni rezultat je 2:0 za Plemiće.

Zrinjski je u 11. minuti stigao do vodstva.

Nakon jednog kornera, lopta je stigla do Jankovića koji je centrirao, a odbranu Trebinjaca nadskočio je Savić i glavom pogodio za 1:0.

Prvi gol Zrinjskog FOTO: Screenshot/Arena Sport BiH

Vrlo brzo su Plemići stigli i do drugog gola. Samo četiri minute kasnije, Ilinković je šutirao sa nekih 18 metara i prizemnim udarcem pogodio gol Leotara za 2:0.

Utakmica se igra na stadionu Pod Bijelim Brijegom. Direktan prenos možete gledati na TV Arena Sport.

Drugi gol Zrinjskog (FOTO: Screenshot/Arena Sport BiH)

The post Blitzkrieg Zrinjskog: U četiri minute Plemići dva puta zatresli mrežu appeared first on Sportske.ba.