Pogledajte kako je Ibrahimović nakon titule opisao balkansku koloniju u Milanu

Fudbaleri Milana večeras su uvjerljivo savladali Sassuolo na gostovanju u posljednjem kolu italijanske Serie A, čime su postali prvaci prvenstva nakon 11 godina.

Milan je slavio rezultatom 0-3, a pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu. Giroud je pogodio u 17. minuti, isti igrač je udvostručio prednost u 32. da bi visokih 0-3 postavio Kessie u 36. minuti.

Nakon utakmice, uslijedilo je veliko slavlje igrača i navijača milanskog velikana. U centru pažnje bio je i Zlatan Ibrahimović, koji je izdominirao ulaskom na stadion sa šampanjcem i popularnom “kubankom”.

Većinu fanova s Balkana svakako da je oduševio i Ibrahimovićev “story” na Instagramu. Zlatan je objavio fotografiju dresova Rebića, Krunića i njega, a u opis je samo napisao “ić”.

The post Pogledajte kako je Ibrahimović nakon titule opisao balkansku koloniju u Milanu appeared first on Sportske.ba.