POLUVRIJEME: Sarajevu minimalna prednost, prekidi obilježili prvih 45 minuta

Na stadionu Asim Ferhatović Hase večeras se igra vječiti derbi između Sarajeva i Željezničara, a domaći tim nakon prvih 45 minuta igre ima prednost od 1-0.

Susret je počeo minutom šutnje u čast legendarnog Ivice Osima, a već na samom startu utakmice Horde zla su bakljadom nakratko prekinule utakmicu. U ranoj fazi utakmice Sarajevo stiže do prednosti.

Nakon smušenosti u odbrani Željezničara, Asmir Suljić je provukao loptu iza leđa Bendera, te svom timu donio prednost.

Prvo poluvrijeme obilježili su prekidi, blage povrede, ali i jaka borba na terenu obje ekipe. U 36. minuti susreta sudija Musić morao je ponovo prekinuti utakmicu, jer se od dima nije moglo igrati.

Prvo poluvrijeme je zbog prekida produženo za čak devet minuta. Ostaje nam da vidimo šta nas čeka u drugih 45 minuta sarajevskog derbija.

(function (el) { window.addEventListener(“message”, (event) => { if (event.origin.startsWith(“https://www.sofascore”)) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + “px”; } } }); })(document.getElementById(“sofa-standings-embed-2557-37063”));

Standings provided by SofaScore LiveScore

The post POLUVRIJEME: Sarajevu minimalna prednost, prekidi obilježili prvih 45 minuta appeared first on Sportske.ba.