Pogledajte reakciju Ancelottija nakon pobjede Real Madrida

Italijanski fudbalski stručnjak Carlo Ancelotti zaplakao je nakon novog velikog preokreta Real Madrida i pobjede protiv Manchester Cityja rezultatom 3:1 kojom su osigurali plasman u finale Lige prvaka.

Iako je tokom svih 120 minuta igre bio izuzetno miran i na njegovom licu nisu se mogle pročitati emocije, čak ni u trenucima kada je Real krenuo po veliki preokret u 90 minuta i na koncu do njega došao, Ancelottija su emocije ipak preovladale nakon posljednjeg sudijskog zvižduka.

Zagrlio je sina Davida, inače svog asistenta u Realu, nakon čega je pustio suzu, piše Klix.

Uskoro se pridružio svojim igračima u slavlju, a nakon utakmice je bio izuzetno sretan jer je njegova ekipa još jednom pokazala karakter.

Real će se za 14. naslov prvaka Evrope boriti 28. maja protiv Liverpoola u Parizu. Podsjećamo, oni su u uzvratu slavili rezultatom 3:1 i tako nadoknadili poraz od 4:3 u prvom susretu.