Sitiju prednost u prvom polufinalu

​Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Real Madrid 4:3 u prvoj polufinalnoj utakmici Lige šampiona.

Kao što se vidi i po rezultatu, odigrana je fenomenalna utakmica, veoma dostojna polufinala najelitnijeg evropskog fudbalskog takmičenja.

Siti je “načeo” mrežu Kurtoe u samom startu meča. Igrao se 2. minut a strijelac je bio De Brujne.

Samo sedam minuta kasnije, Gvardijolina ekipa uduplala je prednost golom Hesusa.

Real je smanjio prednost u 33. minuti, a strijelac je bio Benzema.

U drugo poluvrijeme ekipa Sitija ušla je odlučno i povisila na 3:1 u 53. minuti golom Fodena.

Dvije minute kasnije, Real je opet uspioda smanji prednost a pogodio je Vinicijus Žunior.

Mančester Siti ponovo uduplao je prednost u 74. minuti kada je pogodio Silva.

Benzema je uspio do kraja meča da smanji prednost Sitija golom u 82. minuti za konačnih 4:3.

Revanš utakmica igra se za osam dana, u srijedu 4. maja.