Sjajani Jokić ne može sam, ubjedljiv poraz Denvera

Nikola Jokić pružio je još jednu izvanrednu partiju, ali je imao slabu podršku saigrača, pa je Denver kod kuće doživio ubjedljiv poraz protiv San Antonija sa 116:97.

Za 40 minuta na terenu Jokić je postigao 41 koš, zabilježio 17 skokova i četiri asistencije, ali je izostala pomoć saigrača, jer je dvocifren bio još samo Aron Gordon sa 18 poena i 13 skokova.

Kod gostiju, koji su posljednju četvrtinu dobili sa 13 koševa prednosti, čak šest igrača je zabilježilo dvocifren učinak, a najefiksaniju su sa po 20 poena bili Vasel i Džonson.

Denver je sada na skoru 47 pobjeda i 33 poraza, dok San Antonija ima 34 pobjede i 45 poraza.