Valencia i Sevilla podijelile bodove na Mestalli / Bljesak.info

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U utakmici 21. kola španjolske La Lige nogometaši Valencije i Seville odigrali su na Mestalli 1-1 (1-1).

Sevilla je povela već u 7. minuti, kad je loptu u svoju mrežu poslao Diakhaby pokušavajući spriječiti da to učini napadač Seville Rafa Mir. Nakon nekoliko propuštenih prilika Seville Valencia je izjednačila u 44. minuti preko Guedesa, što je na kraju bio i konačan rezultat utakmice.

Ivan Rakitić je odigrao cijeli dvoboj za Sevillu, a u 41. minuti je imao odličnu priliku za pogodak, ali je njegov udarac glavom domaći vratar Cillessen obranio. GOLOVI

Sevilla je tako došla do 45 bodova i primakla se vodećem Real Madridu na četiri boda zaostatka, kao jedini ozbiljan konkurent u borbi za naslov prvaka. Valencia je s 29 bodova na devetoj poziciji.

Nogometaši Celte Vigo su na svom stadionu svladali Osasunu s 2-0 i tako ju preskočili na ljestvici španjolskog prvenstva. Mallo (29) i Mina (38) bili su strijelci za pobjedu domaće momčadi. GOLOVI

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir bio je u početnoj postavi Osasune, u 9. minuti je pogodio gredu, a u 69. minuti je zamijenjen.

Celta Vigo je s 26 bodova trenutno na 12. mjestu, a Osasuna je s bodom manje na 13. poziciji.