Besiktas slavio protiv Karagumruka, Rahmanović donio pobjedu Konyasporu

Fudbaleri Besiktasa savladali su u 22. kolu ekipu Karagumruka u gostima sa 1:0, dok je Konyaspor istim rezultatom bio bolji od Adana Demirspora.

Besiktas je upisao i drugu uzastopnu minimalnu pobjedu, a trenutak odluke desio se u 39. minuti kada je Michy Batshuayi bio siguran sa bijele tačke.

Miralem Pjanić je pružio veoma dobru partiju, a na terenu je bio do 88. minute kada ga je zamijenio Salih Ucan.

Aktuelni branilac naslova nakon ove pobjede probio se na treću poziciju zabele turske Superlige i sada ima 35 bodova, dok je Karagumruk 11. sa 30 bodova.

Bh. kolonija u Konyi minimalno protiv Adana Demirspora.

Pobjedu Konyasporu donio je Amar Rahmanović u 53. minuti susreta. Treba istaći da je cijeli susret prošao u emotivnom ozračju i u sjećanju na nedavno tragično nastradalog fudbalera ovog tima Ahmeta Calika.

Izvor : İttifak Holding Konyaspor

Rahmanović je za domaći tim igrao do 78. minute kada ga je zamijenio Mpoku, dok su Ibrahim Šehić i Amir Hadžiahmetović odigrali cijeli susret.

Konyaspor je i dalje drugoplasirani tim na tabeli i sada imaju 42 osvojena boda, 8 manje u odnosu na prvoplasirani Trabzon. Adana je 6. sa 34. boda.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad