Miralem Pjanić najbolje ocijenjen igrač Bešiktaša protiv Gaziantepa

Fudbaleri Bešiktaša na svom su terenu ugostili ekipu Gaziantepa u okviru 21. kola turske Super lige i slavili minimalnu pobjedu rezultatom 1-0.

Susret je odlučio Mitshu Batshuayi golom u 67. minuti utakmice, a odličnu partiju pružio je bh. veznjak Miralem Pjanić, koji je odigrao svih 90 minuta.

Fudbaler Barcelone koji je na posudbi u Bešiktašu bio je najbolje ocijenjen igrač na ovom susretu, a Sofascore ga je nagradio ocjenom 7,8.

Bešiktaš je trenutno šesti klub Super Lige s 32 boda, dok osmi Gaziantep ima bod manje.

The post Miralem Pjanić najbolje ocijenjen igrač Bešiktaša protiv Gaziantepa appeared first on Sportske.ba.