Fudbalska priča dana stiže iz Milana: Golman tek treba da postane zvijezda, kući se vratio tramvajem

Lapo Nava prvi put bio na klupi prvog tima

Milan je večeras u 20. kola italijanske Serije A s 3:1 savladao Romu.

Milan je poveo s 2:0 u ranoj fazi utakmice golovima Girouda iz penala i Messiasa, da bi Tammy Abraham pred kraj prvog poluvremena donio nadu gostima.

U drugom poluvremenu Roma je ostala s dva igrača manje, Leao je postigao još jedan gol za Milan i potvrdio pobjedu, a Ibrahimović je u sudijskoj nadoknadi promašio penal i tako spasio Romu ubjedljivijeg poraza.

Po prvi put u konkurenciji prvog tima Milana bio je mladi 17-godišnji golman iz njihove Primavere, Lapo Nava.

Očekivano, nije dobio priliku za igru, ali je nakon utakmice ipak pokupio slavu. Fotografi su ga zabilježili kako se kući vraća tramvajem, kao da ništa nije bilo.

Može biti slika sljedećeg: 5 ljudi i obuća

Nava je ove sezone za U18 tim Milana nastupio na devet utakmica, a na tri je uspio da sačuva svoju mrežu netaknutom.