Igrao je za Inter protiv Torina, a za to vrijeme su mu iz kuće odnijeli pravo bogatstvo

Sensi u problemu

Inter je prije tri dana igrao protiv Torina u 19. kolu italijanske Serije A.

E. Ganibegović

Nerazzurri su slavili s 1:0 pogotkom Denzela Dumfriesa iz 30. minute i dočekat će Novu godinu na vrhu Serije A.

Svojih osam minuta dobio je i ove sezone ne toliko standardni Stefano Sensi, ali radost zbog pobjede i prvog mjesta za njega nije dugo trajala.

Po povratku s utakmice saznao je grozne stvari. Provaljeno mu je u stan gdje je načinjena velika materijalna šteta, a od provalnika ni traga ni glasa.

Ukraden mu je sat u vrijednosti od 70.000 eura, a ukupna vrijednost ukradenih stvari od njega i njegove supruge procjenjuje se na 200.000 eura.

Podsjetimo, nedavno je u Empoliju opljačkan i legendarni napadač Udinesea Antonio di Natale i to dok je bio u kući sa svojom porodicom.

Drama u Italiji: Legendarni fudbaler meta oružane pljačke u svom domu

Di Natale opljačkan

Što se Sensija tiče, on je ove sezone nastupio na ukupno 11 utakmica i nema učinka.

Naši navijači ga pamte po izjednačujućem golu za Italiju kada smo u Firenci odigrali neriješeno s Azzurima (1:1) na otvaranju Lige nacija 2020. godine.