Fantastična Lana Pudar se oglasila nakon što je ispisala historiju: “Moja raja, najbolji ste!”

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar završila je finalnu trku u tehnici 200 metara delfin na Svjetskom prvenstvu u Abu Dhabiju i napravila fenomenalan rezultat.

5-godišnja Lana je na kraju zauzela treće mjesto sa vremenom 2:04.88 i tako osvojila prvu, historijsku medalju na Svjetskom prvenstvu za Bosnu i Hercegovinu.

Lana se nakon velikog uspjeha oglasila na Twitteru:

“Wooooow ljudi, hvala vam svima na velikoj podršci. Mi imamo medalju. Aaaaa, imam(mo) medalju! Moja raja, najbolji ste.”, napisala je Lana na Twitteru.

Fantastičnoj plivačici je čestitao i Edin Džeko, a o tome čitajte na linku ispod.

VEZANI TEKST: Edin Džeko uputio vrlo emotivnu poruku Lani Pudar nakon historijskog uspjeha: “Za nas, izgleda, ne postoji riječ nemoguće!”