Jeste li propustili posljednju objavu Intera posvećenu Edinu Džeki?!

Fudbaleri Intera ostvarili su važnu pobjedu u petom kolu grupne faze Lige prvaka protiv ekipe Shakhtara rezultatom 2-0.

Oba pogotka na utakmici postigao je bh. reprezentativac i napadač milanske ekipe, Edin Džeko.

Naš napadač je igrao od prve minute, a nakon što nije iskoristio dvije prilike u prvom poluvremenu, u drugom je postigao dva sjajna pogotka, čime je na kraju proglašen i za igrača utakmice.

Edin Džeko je definitivno jedini pojedinac koji je prelomio susret i Interu donio izuzetno važnu pobjedu. Milanski tim je sa ovom pobjedom jednom nogom u nokaut fazi takmičenja. Situacija bi se zakomplikovala samo u slučaju da Sheriff savlada Real Madrid večeras.