Mančester savladao Viljareal, Bajern se provukao u Kijevu

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Viljareal kao gosti sa 2:0, u okviru grupe F fudbalske Lige šampiona. U drugom meču u ovom terminu, minhenski Bajern je u okviru grupe E savladao kao gost Dinamo iz Kijeva sa 2:1.

Mančester Junajted je do pobjede došao zahvaljujući Kristijanu Ronaldu i Džejdonu Sanču. Nakon velike greške golmana Viljareala Geronima Ruljija, Portugalac je sjajnim lobom zatresao mrežu za 1:0. Drugi pogodak postigao je Džejdon Sančo u 90. minuti, za važnu gostujuću pobjedu Mančestera.

Bajern Minhen je u Kijevu protiv Dinama do vođstva od 1:0 stigao u 15. minuti prelijepim golom Robera Levandovskog koji je popularnim “makazicama” postigao pogodak. Za prednost od 2:0 pobrinuo se Kinglsi Koman u 42. minuti, na asistenciju Korentina Tolisa. Dinamo je do kraja uspio da smanji rezultat na 2:1 golom Denisa Garmaša i tako postavio konačan rezultat ovoga meča.

Ostale utakmicu na programu su od 21 čas.