Liverpool ubjedljiv u derbiju sa Arsenalom (VIDEO)

Podijeli:

Izvor: Reuters/Phil Noble

U derbi duelu 12. kola Premier Lige, na Anfieldu je Liverpool sa ubjedljivih 4:0 savladao Arsenal.

To je peta pobjeda za Redse na posljednjih šest duela sa Tobdžijama, a gol-razlika je čak 19:5 u korist tima Jurgena Kloppa.

Nakon što je Sadio Mane donio prednost domaćima golom u 39. minutu, u nastavku je domaći tim postigao još tri gola.

Prvo je pogodio Diogo Jota (52.), nakon njega Salah na asistenciju Manea, a potom je rezervista Minamino postavio konačnih 4:0.

Liverpool je trenutno drugi na tabeli sa četiri boda manje od vodećeg Chelseaja, Arsenal je peti.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad