Bosna slavila u Maglaju – SportSport.ba

Premijer liga BiH

U zaostaloj utakmici Premijer lige BiH sjajan duel odigrali su rukometaši Maglaja i sarajevske Bosne.

H. Zilić

Meč je ponudio dosta uzbuđenja igralo se gol za gol, a na poluvrijeme Bosna odlazi sa vodstvom 10:11.

U drugom poluvremenu slična igra na terenu do 58. minute kada sarajevski tim odlazi na +2, rezultat je bio 20:22 i to je bio ključan detalj utakmice do konačnih 21:22.

Bosnu je do trijumfa predvodio Edo Mehinagić sa šest golova, Haris Bračković je postigao pet, a Muhamed Toromanović četiri gola.

Kod domaćina najefikasniji je bio Ognjen Radojičić sa pet golova, po četiri pogotka postigli su Emir Bajraktarević, Amnar Hasić i Amel Džakmić.