Bundesligaš poražen od Hanse, Duljević se upisao u strijelce

Prijateljska utakmica

Reprezentativnu pauzu neki klubovi u vodećim evropskim ligama iskoristili su za odigravanje prijateljskih utakmica.

Tako je bundesligaš Wolfsburg igrao meč sa članom Cvajte ekipom Hanse iz Rostocka i poražen je rezultatom 1:3.

Odličan meč u timu Hanse odigrao je naš Haris Duljević koji je postigao i pogodak u 17. minuti utakmice za rezultat 0:1.

Za Hansu su još pogađali Mabma u 60. minuti za 0:2 i Mertens u 79. minut za 0:3.

Poraz Vukova ublažio je Lukebakio golom u 85. minuti za konačnih 1:3.

U ovom duelu oba trenera su priliku dala igračima koji imaju manju minutažu u prvenstvenim utakmicama, a Haris Duljević je maksimalno odgovorio zadacima koje je pred njega postavio trener tima iz Rostocka.