Zabio gol za 2:2, a onda ukrao treneru kapu i ispred njega proslavio gol

Modeste nasmijao mnoge

Fudbaleri Kolna večeras su na svom terenu remizirali protiv Union Berlina (2:2) u meču 11. kola Bundeslige.

E. Čaušević

U Kolnu smo gledali zaista zanimljivu utakmicu večeras, a na kraju je rezultat bio 2:2.

Domaći su poveli već u sedmoj minuti kada je Modeste pogodio za 1:0. Ipak, samo dvije minute kasnije Ryerson je poravnao na 1:1.

Gosti su do potpunog preokreta stigli u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a gol za 2:1 postigao je Promel.

Ipak, Koln je u samom finišu došao do remija. U centru pažnje bio je ponovo Modeste koji zabija gol za 2:2, a nakon toga je nasmijao sve svojim slavljem.

Modeste je otrčao do klupe svog tima, te je “ukrao” kapu treneru Baumgartu i tako proslavio gol za konačnih 2:2.