Velika pobjeda Dinama, Lacio i Marsej podijelili bodove

Fudbaleri Dinamo Zagreba su rezultatom 3:1 pobijedili Rapid u Beču, dok su Lacio i Marsej meč završili rezultatom 2:2.

Zagrepčani su na domaćem terenu došli do druge pobjede u Ligi Evrope i pozicije broj 2 u grupi H, odmah iza Vest Hema.

Bečki Rapid je pružio solidan otpor i čak poveo u 8. minutu preko Knasmilnera.

Samo četiri minuta kasnije je Petković pogodio mrežu Rapida za 1:1, a Komnen Andrić u 34. minutu donosi preokret Dinamu i sa tim rezultatom je prvo poluvrijeme je i završeno.

Konačnih 3:1 za Dinamo postavio je Šutalo u 83. minutu utakmice.

Marsejski Olimpik je dočekao Lacio u 4. kolu Lige Evrope i spektakularan meč na kraju nije imao pobjednika.

Marsej je u 33. minutu poveo preko Arkadijuša Milika koji je gol postigao sa penala, a u posljednjim momentima prvog poluvremena Lacio dolazi do izjednačenja, pošto je u 45+7 VAR priznao gol Felipe Andersona.

Drugo poluvrijeme samo što je počelo, a već je Ćiro Imobile donio vođstvo Laciju da bi se za konačnih 2:2 postarao Paje u 82. minutu.