Neymar izazvao bijes navijača PSG-a svojim potezom, ali tek na kraju je baš pretjerao

Vezao pertle i ignorisao stvari na terenu

Fudbaleri PSG-a sinoć su remizirali u gostima protiv Leipziga (2:2) u meču grupne faze Lige prvaka.

E. Čaušević

Parižani sinoć nisu previše briljirali, a ekipa je bila oslabljena jer Mauricio Pochettino nije mogao da računa na povrijeđenog Lionela Messija.

Domaći su poveli već u osmoj minuti golom Nkunkua, ali je do kraja prvog dijela PSG preokrenuo. U centru pažnje bio je Wijnaldum koji je konačno dobio šansu da zaigra od prve minute i to je iskoristio jer je zabio dva gola za 2:1.

Međutim, Leipzig je u 92. minuti uspio da dođe do izjednačenja. Sudija je svirao penal, a pogodak za 2:2 zabio je Szoboszlai.

Na meti kritika navijača PSG-a našao se Neymar koji sinoć ponovo nije briljirao. Navijači su bijesni jer je Neymar u jednom trenutku odlučio da sveže pertle na kopačkama iako je trajala akcija Leipziga.

Brazilac je čučnuo kao da njegov tim vodi sa 5:0, a igrači Leipziga su se dodavali oko njega.

No, to nije bilo sve od Neymara sinoć. On je u 92. minuti pokušao da omete Szoboszlaija koji se spremao da izvede penal, te mu je Neymar dobacivao, ali nije uspio u tome.