Chelsea provocira Newcastle na Twitteru: Pobijedili ih pa im “promijenili” ime stadiona

James odigrao fantastičan meč

Chelsea je danas u gostima pobijedio Newcastle sa 3:0 u okviru 10. kola engleskog Premiershipa.

E. Čaušević

Plavci su uspjeli da dođu do pobjede na St. James Parku protiv Newcastlea, a sve golove vidjeli smo u zadnjih pola sata utakmice.

Chelsea je sa 1:0 poveo u 65. miniuti kada je Reece James postigao fantastičan pogodak za pet metara, te je zakucao loptu u mrežu domaće ekipe.

Samo 12 minuta kasnije na semaforu je bilo 2:0 za goste. I ovaj put u centru pažnje bio je James koji je postigao svoj drugi gol na meču. Konačnih 3:0 postavio je Jorginho iz penala u 81. minuti.

Nakon utakmice iz Chelseaja su odlučili da provociraju malo navijače Newcastlea svojom objavom na Twitteru.

Oni su odlučili da “promijene” ime stadiona Newcastlea, te su poručili da se ne zove više St. James Park već St. Reece James Park nakon fantastične utakmice njihovog fudbalera.