Manchester United rasipa bodove na Old Traffordu!

Remi protiv Evertona

Manchester United i Everton remizirali su (1:1) u susretu 7. kola engleske Premier lige.

Foto – EPA

Ole Gunnar Solskjaer je na klupi ostavio Ronalda i Pogbu, nije bilo ni Maguirea, dok sa druge strane Rafa Benitez nije imao napadačkih opcija Richarlisona i Calvert-Lewina.

Međutim, uzbuđenja na Old Traffordu je itekako bilo. Prvo poluvrijeme donosi otvoren meč i nekoliko dobrih pokušaja.

Do vodstva je prvi stigao United. Igrala se 43. minuta kada je Bruno Fernandes majstorski proigrao Anthonyja Martiala, a ovaj zabija za 1:0.

U nastavku je ušao i Ronaldo, ali Everton je bio izuzetno opasan iz kontri, pa su iz jedne od njih došli i do gola.

Igrala se 65. minuta kada je Andros Townsend postigao pogodak za 1:1.

United je potom krenuo po novi pogodak. Ostavljalo je to dosta prostora Evertonu i gosti su bili veoma opasni.

Međutim, promjene rezultata nije bilo i do kraja susreta je ostalo 1:1.