Young Boys slavio protiv Uniteda golom u posljednjoj minuti

Fudbaleri Young Boysa i Manchester Uniteda odigrali su utakmicu prvog kola grupne faze Lige prvaka. Susret je završen pobjedom domaćina rezultatom 2-1.

U ranoj fazi utakmice, tačnije u 14. minuti susreta Cristiano Ronaldo je pronašao put do mreže domaćih i pogodio za vodstvo Manchester Uniteda. Asistenciju je ubilježio njegov sunarodnjak Bruno Fernandes.

/223106472/adxp_sportske_introImage

Prvo poluvrijeme je još obilježio i uznemirujući start Wan-Bissake nad protivničkim igračem, nakon čega je dobio direktan crveni karton.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao, pa je United na odmor otišao sa minimalnom prednošću.

Domaći tim je u drugom poluvremenu krenuo apsolutno dominantno. Moumi je poravnao rezultat na 1-1 nakon desetak minuta igre u nastavku.

Young Boys je bio bolji do kraja susreta, a u posljednjoj minuti susreta domaći su došli do pobjede. Siebatheu je pogodio nakon velike greške Lingarda.