3 protiv Tricolora, penali sve bliže

Mario Gavranović zabija za 3:3

U 21 sat na National Areni u Bukureštu počeo je ogled osmine finala Eura u kojemu igraju aktualni svjetski prvak Francuska i Švicarska. Pobjednika u četvrtfinalu čeka Španjolska koja je u trileru nakon produžetaka sa 5:3 izbacila Hrvatsku.

FRANCUSKA – ŠVICARSKA 3:3
Benzema 57, 59, Pogba 75 ; Seferović 15, 81, Gavranović 90

111′ Ne može više Coman, na terenu će ga zamijeniti Marcus Thuram

Kylian Mbappe

110′ Odlična prilika za Francuze, no Mbappe šalje loptu pored gola, sjajnu loptu dao mu je Pogba, no zvijezda Tricolora je neprecizna

108′ Akanji je srušio Pogbu i za to zaradio žuti karton

106′ Počinje drugi produžetak!

Kraj prvog produžetka! I dalje je 3:3, mogu li Švicarci izdržati pritisak i izbaciti svjetske prvake?

Dvoboj Francuske i Švicarske

97′ I kod Švicaraca igru napušta dvostruki strijelac, Harisa Seferovića zamijenit će Fabian Schär

Yann Sommer

Yann Sommer

95′ Prilika za Francuze, dobro se snašao Pavard, ali sjajno brani Sommer

94′ Izlazi dvostruki strijelac za Francuze Karim Benzema, umjesto njega u igri je Olivier Giroud

91′ Počeo je drugi produžetak!

KRAJ DRUGOG POLUVREMENA! IGRAT ĆE SE PRODUŽECI I U BUKUREŠTU!

90+4′ Kakva prilika za Francuze! Greda Comana

Švicarsko slavlje nakon gola Gavranovića

90′ DINAMOV NAPADAČ MARIO GAVRANOVIĆ DONOSI ŠVICARSKOJ IZJEDNAČENJE PROTIV SVJETSKIH PRVAKA!

88′ Žuti karton Comanu zbog prekršaja na Mbabuu

88′ Promjena kod Francuza, umjesto Griezmanna ulazi Moussa Sissoko

81′ GOOL! ŠVICARSKA SE NE PREDAJE, SEFEROVIĆ PONOVNO ZABIJA ZA SMANJENJE NA 2:3!

79′ Još dvije promjene u Švicarskoj, umjesto Embola i Zubera ulaze Ruben Vargas i Christian Fassnacht

75′ KRASAN POGODAK POGBE ZA VODSTVO FRANCUZA 3:1!

73′ Mijenja švicarski izbornik Vladimir Petković, izlaze Widmer i Shaqiri, ulaze Kevin Mbabu i napadač zagrebačkog Dinama Mario Gavranović

62′ Žuti karton Rodriguezu zbog prekršaja na Griezmannu

59′ OPET BENZEMA! TRICOLORI VODE 2:1!

57′ GOOL! FRANCUZI STIŽU DO IZJEDNAČENJA GOLOM BENZEME!

Lloris brani kazneni udarac Rodriguezu

55′ KAKVA PROPUŠTENA PRILIKA ZA 2:0 ŠVICARSKE! RODRIGUEZOV UDARAC S BIJELE TOČKE OBRANIO JE LLORIS!

54′ VAR provjerom ipak je dosuđen kazneni udarac za Švicarsku!

52′ Start Pavarda na Zuberu u kaznenom prostoru, argentinski sudac Fernando Andres Rapallini se ne oglašava

46′ Počelo je drugo poluvrijeme u Bukureštu, Tricolori ulaze u nastavak s novim igračem, Clementa Lengleta zamijenio je Kingsley Coman

Kraj prvog poluvremena u Bukureštu! Šokantno vodstvo Švicaraca protiv aktualnih svjetskih prvaka!

38′ Predah za osvježenje igrača, vruće je u Bukureštu

36′ Teško je vjerovati, no Francuska je nakon više od pola sata igre bez udarca u okvir. Francuzi su izgubili samo jednu od zadnje 23 utakmice, imaju 17 pobjeda i pet remija, a jedini poraz upisali su lani u studenom u prijateljskom dvoboju protiv Finske

32′ Požutio je i švicarski igrač Elvedi zbog starta na Griezmannu

30′ Žuti karton za Varanea zbog prekršaja na Zuberu

15′ GOOL! ŠOK ZA TRICOLORE! ŠVICARSKA VODI GOLOM HARISA SEFEROVIĆA!

1′ Počela je utakmica u Bukureštu, Francuska i Švicarska dosad su se dvaput sastale na Euru, 2004. su Tricolori slavili 3:1, a 2016. je bilo 0:0

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!