Unitedov uragan pomeo Villu u drugom poluvremenu / Bljesak.info

Preokret

Manchester United je pobjedom odgodio promociju gradskog suparnika u novog prvaka Engleske.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su Aston Villu na gostovanju u Biriminghamu s 3-1 (0-1) u utakmici 35. kola engleske Premier lige.

Domaća momčad je povela u 24. minuti pogotkom Traorea, a United je do preokreta stigao u drugom poluvremenu. Izjednačio je Bruno Fernandes u 52. minuti iz kaznenog udarca, pobjedu gostima donijeli su Mason Greenwood (56) i Edinson Cavani (87).

Naime, Manchester City ima 80 bodova i tri utakmice do kraja prvenstva, dok su Manchester Unitedu preostale četiri utakmice, a ima 10 bodova manje. Aston Villa je s 48 bodova na 11. poziciji.