Stevanović presudio, umorni Zmajevi nisu posustali nakon naleta vrlo opasne reprezentacije Finske!

Imali smo šuhu, kao da smo znali ko će presuditi, u prvom poluvremenu smo pisali upravo o Miroslavu Stevanoviću, a onda je nastupila zavrzlama.

Fudbalska reprezentacija BiH predvođena novim stručnim štabom na čijem je čelu Bugarin Ivaylo Petev, večeras je mečom protiv selekcije Finske u Helsinkiju otvorila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo i to remijem od 2 – 2.

Prvi gol meča postigao je Miralem Pjanić koji je pogodio za 1:0 u 55. minuti i to nakon što je promašio penal, ali iz drugog pokušaja zabio je gol i to nakon što mu se lopta odbila direktno na nogu. Nakon toga, naš veznjak je mirno poslao loptu u praznu mrežu.

Finska je do poravnanja došla preko u 58. minuti Time Pukkija koji je pogodio nakon loše reakcije naše odbrane. Dakle, samo tri minute trajalo je slavlje naših Zmajeva.

Prošlo je 20 minuta, Finska u 78. minuti pogađa za 2 – 1 nakon velike praznine u našoj odbrani i sjajne reakcije Pukkija koji gotovo sam izlazi pred Šehića i mirno pogađa drugi put večeras.

A onda je nastupio čovjek o kojem smo pričali ranije večeras, Miroslav Stevanović. Izjednačio je za 2 – 2 u 85. minuti.

Ključnu ulogu odigrali su Petev i Stevanović.