Partizan ubjedljiv i protiv Radnika

Fudbaleri Partizana ubedljivo su kao domaćini savladali ekipu Radnika sa 3:0 u meču 23. kola Linglong Superlige Srbije.

Partizan je vezao 12. pobjedu u svim takmičenjima, a 11. u Superligi Srbije i tako nastavio odličan niz.

Aleksandar Stanojević vodio je crno-bijele 100. put u karijeri, a igrači su mu poklonili pobjedu od 3:0 nad Radnikom.

Partizan je u vođstvo došao u samom finišu prvog poluvremena, pošto je Vujačić u 44. minutu nastavio sa dobrim partijama i ponovo bio strijelac.

To je u velikoj mjeri olakšalo posao domaćoj ekipi, koja u nastavku brzo stiže do drugog gola.

U 54. minutu je Šćekić povisio na 2:0, da bi samo tri minuta kasnije, fudbaler Radnika Jokić zaradio drugi žuti karton.

To je praktično riješilo pitanje pobjednika, a Partizan je do kraja meča postigao još jedan gol.

Igrao se 63. minutu kada je Asano postavio konačnih 3:0.

Crno-bijeli su upisali 18. pobjedu i bar na kratko smanjili zaostatak za liderom Crvenom zvezdom na tri boda.

Radnik je ostao na 32 boda i osmoj poziciji na tabeli.