Svrake ‘ukrale’ bodove Crystal Palaceu u zadnjim minutama / Bljesak.info

Premier League

Momčad Stevea Brucea je došla do 14 bodova i stigla do desetog mjesta. Crystal Palace je samo bod iza Newcastela, ali se u zgusnutoj ljestvici Premier lige nalazi na 13. poziciji.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Nogometaši Newcastlea prekinuli su niz od dva prvenstvena poraza i na gostovanju kod Crystala Palacea slavili sa 2:0 (0:0) postiglavši oba pogotka u završnici dvoboja u razmaku od jedne minute.

U 88. minuti Joelinton je asistirao strijelcu Wilsonu, a minutu poslije su zamijenili uloge. Joelintonu je pomogao i domaći obrambeni igrač koji je skrenuo loptu na putu prema mreži i prevario svog vratara Guaitu.

Vodeći Tottenham ima 20 bodova, kao i drugoplasirani Liverpool, dok po 18 bodova imaju Chelsea i Leicester.